All Posts in 2D Sense Platform

2009-11-24 - 2 comments

Lipdukas-bilietas

Įraše Paprastesnis klubinis gyvenimas rašiau, kad brūkšninius kodus, kurie identifikuotų lankytoją, galima spausdinti ant apyrankių. Pratęsiu šią temą. Manau, kad tam pačiam tikslui būtų galima naudoti ir lipdukus, o kaip brūkšninių kodų alternatyvą – 2d sense žymes.
Svarbiausia, kad lipdukai nepaliktų dėmių ant drabužių. Be to, lipdukus galima būtų naudoti vardo ar slapyvardžio užrašymui. Toks dalykas turėtų padėti žmonėms lengviau pradėti bendravimą.

P.S. Nesu tikras ar šios idėjos nesugalvojo iki manęs.

2009-10-02 - No Comments!

Tarpmiestinių autobusų bilietai (antra idėja)

Vakar rašiau apie klimato kaitą ir Blog Action Day akciją, todėl šiandien nutariau pasidalinti idėja apie ekologiškus tarpmiestinių autobusų bilietus.
Kaip jau minėjau, dažnai tenka keliauti tarpmiestiniai autobusais. Bilietus perku internetu, o vėliau atspausdinu. Tokiu būdu, tenka naudoti popierių, o jis, kaip žinote, gaminamas iš medienos ir t. t. Visą šią litaniją ir be manęs puikiai žinote. Kaip išvengti medienos naudojimo ir tausoti gamtą? Galima būtų naudoti mobilųjį autobusų bilietą. Pvz. 2D Sense Platform pasinaudojus galimybėmis. Tiketa jau kurį laiką naudoja šią technologiją. Kiekvienas, perkantis e. bilietus į „Siemens” arenoje vykstančius renginius bei turintis savo mobiliajame telefone aktyvuotą interneto paslaugą, gali parsisiųsti mobilųjį bilietą ir eiti į renginį be popierinio bilieto.