All Posts in iphone

2010-05-10 - 2 comments

Omnitel iPhone aplikacija

Savaitgalį kankino nemigą, todėl leidau sau pasvajoti  ir papaišyti iš lempos. Esmė, kad nemėgstu Omnitel savitarnos, todėl norėtųsi programos telefonui, kuriame būtų sujungtas savitarnos, OmniId kortelės, Omnitel naujienų ir populiariausiųjų servisų (pvz. muzikos grotuvas)  funkcionalumas. T.y. būtų puiku, jei tiesiogiai iš telefono galėčiau valdyti ir stebėti savo sąskaitą. OmniID funkcionalumas telefone reikštų, kad ekrane atvaizduojamas kažkoks kodas (paveiksliukas), kuris identifikuotų mane kaip omniID kortelės turėtoją ir suteiktų galimybę naudotis visomis kortelės pasiūlymais. Kaip bebūtų, o Omnitel yra mobiliojo ryšio operatorius, o savitarna mane pririša prie interneto.

Nelabai tikiu tokios programos sėkme, tačiau man niekas nedraudžia pasvajoti.

Už pagrindą paimtas Facebook aplikacijos GUI. Detalių neišdirbinėjau, kaikuriuos elementus paėmiau iš grafinių elementų banko. Paišymas buvo 4fun, nesiekiant jokios naudos. Didžioji dalis medžiagos, pateiktos paveiksliukuose, yra UAB „Omnitel“ nuosavybė. Esant pretenzijoms iš Omnitel, šis įrašas bus geranoriškai pašalintas.

2010-04-28 - 4 comments

Nakties režimas

Galima suformuluoti Merfio dėsnį: jei vakare pamiršote išjungti mobiliojo telefono skambutį, kas nors būtinai paskambins kai Jūs miegosite.
Tiesą sakant, nesuprantu, kodėl mobilieji telefonai turi Airplain Mode, bet net neturi nakties režimo. Pvz. įjungus šį režimą, būtų automatiškai po nustatytos valandos išjungiami visi garsai išskyrus žadintuvo, o iš ryto - automatiškai įjungiami. Šis režimas galėtų būti konfigūruojamas analogiškai kaip žadintuvas.

Iš esmės, rašydamas šį įrašą galvojau apie kažkokį automatinį sprendimą - taisyklių rinkinį, kuris padėtų nustatyti garso išjungimą/įjungimą priklausomai nuo savaitės dienos, laiko, noro, kad vibruotų ar ne, ir kitų dalykų.