All Posts in naktinis klubas

2010-02-01 - No Comments!

Ir dar kartą apie klubinį gyvenimą

Dažnai išgirdęs patinkančią dainą, įjungiu iPhone įdiegtą Shazam ir bandau atpažinti dainą. Tačiau klube taip elgtis būtų negražu bei trukdytų šokti. Be to, ne visi gi turi Shazam ir gali sužinoti grojamos dainos pavadimą, o prieiti prie Dj ir paklausti dainos pavadinimo dažnai pritrūksta drąsos. Todėl norėčiau, kad kur nors klube būtų rodoma kokia daina ar dainos šiuo metu grojamos.

2009-12-14 - 1 comment.

Dar kartą apie klubinį gyvenimą

Šįkart besilankydamas naktiniame klube pastebėjau vieną neigiamą dalyką – lankytojas negali daryti jokios įtakos leidžiamai muzikai. DJ paliekama visa atsakomybė ir pasirinkimo teisė kokią muziką leisti, o kokios ne. Be abejo, toks DJ darbas ir, rodos, lankytojai turėtų pasitikėti jų nuomone, tačiau prisiminkite kiek kartų per visą vakarą norėjosi paspausti nematomą „Next“ mygtuką ir išgirsti kitą muzikinį kūrinį.
Mano sprendimo variantas būtų – visoje salėje išdėstyti (dar nesugalvojau kaip tai padaryti, kad būtų patogu šokti) nuotaikos barometrus: lankytojai galėtų spaudinėti patinka/nepatinka mygtukus priklausomai nuo grojamos dainos. Tuo pačiu DJ matytų ar lankytojams patinka leidžiamos muzikos kryptis ar ją reikėtų keisti.
Šią problemą taip pat galima labai lengvai išspręsti, leidžiant klubo svetainės lankytojams balsuoti svetainėje už vakaro dainas pagal pasiūlytą temą arba tiesiog iš dainų sąrašo.

2009-11-24 - 2 comments

Lipdukas-bilietas

Įraše Paprastesnis klubinis gyvenimas rašiau, kad brūkšninius kodus, kurie identifikuotų lankytoją, galima spausdinti ant apyrankių. Pratęsiu šią temą. Manau, kad tam pačiam tikslui būtų galima naudoti ir lipdukus, o kaip brūkšninių kodų alternatyvą – 2d sense žymes.
Svarbiausia, kad lipdukai nepaliktų dėmių ant drabužių. Be to, lipdukus galima būtų naudoti vardo ar slapyvardžio užrašymui. Toks dalykas turėtų padėti žmonėms lengviau pradėti bendravimą.

P.S. Nesu tikras ar šios idėjos nesugalvojo iki manęs.

2009-11-05 - 6 comments

Paprastesnis klubinis gyvenimas

Nesu užkietėjęs klubinėtojas, bet naktiniuose klubuose kartais apsilankau. Erzina vienas dalykas - nėra galimybės kur nors saugiai pasidėti daiktus. Tikrai, su mielu noru kur nors palikčiau kišenių turinį (raktai, mobilus telefonas, smulkus pinigai, piniginė ir t. t.) ir linksminčiausi negalvodamas nei apie mano kišenių turinio saugumą, nei apie kišenių svorį. Aišku, atsirastų problemos: jei aš palikčiau laikymo kameroje piniginę, kaip sumokėčiau už gerimus arba koks turėtų būti raktas nuo kameros, kad jo nepamesčiau ir t. t.

Problemos sprendžiamos gan banaliai. Tikriausiai, kiekvienas yra matęs vienkartinio naudojimo apyrankes, kurias plačiai naudojamos daugelyje vietų. Ant jų būti galima spausdinti brūkšninius kodus, kurie identifikuotų lankytoją. T.y. įeinant į klubą, ant rankos būtų uždedama apyrankė, kurį tarnautų ir kaip kreditinė kortelė, ir kaip raktas nuo daiktų laikymo kameros. BAR kodų sistemos puikiai veikia bibliotekose, parduotuvėse, renginiuose ir t. t.

Pavyzdžiui, kiekvieną kartą kai nori nusipirkti gerimą, nereikėtų ieškoti pinigų, užtektų leisti barmenui nuskaityti  brūkšninį kodą, o sumokėti galėtum prieš išeinant. Apsaugai nuo sūkčiavimo, kiekvienas vartotojas turėtų kažkokią kredito ribą, kurį kartu būtų bauda už „pamesta“ apyrankę. Panašiai būtų ir su laikymo kameromis: nuskaito apyrankę, padeda daktus į kamerą bei susieja apyrankės kodą su kameros kodu. Kai ateini pasiimti daiktų, nuskaito apyrankę ir kompiuteris parodo, kurį kamera tau priskirta.

Be to, tokios apyrankės padėtų rinkti papildomą informaciją: kiek vartotojų ateina į klubą, bet nieko neperka prie baro, kada daugiausia ateina/išeina žmonių ir t. t.

Ką manote? Ar toks variantas pavyktų Lietuvos klubuose?