All Posts in naujienlaiškis

2009-11-12 - No Comments!

Apple Inc. naujienlaiškiai

Turbūt kiekviena kompanija, kuri siunčia reklaminius pasiūlymus, pranešimus ar kitą informaciją e. paštu, nori, kad jų laiškus skaitytų. Bet kiek tokių laiškų perskaitoma?

Aš skaitau daugiausia kas dešimtą laišką, tačiau niekada nepraleidžiu Apple Inc. laiškų. Aš juos tiesiog dievinu. Kodėl? Turbūt, pagalvojote – dar vienas Apple gerbėjas. Tai iš dalies tiesa – mėgstu Apple produkciją, bet jos negarbinu. Kiekvieną kartą kai renkuosi daiktą pirkimui, aš dar kartą turiu įsitikinti, kad Apple gamybos produkcija man bus geriausia.

Tačiau grįžkime prie naujienlaiškių. Mėgstu Apple e. laiškus dėl šių priežaščių:

  • Gražus dizainas. Geras erdvės (angl. whitespace), šriftų ir gražių nuotraukų kombinacijos pavyzdys.
  • Turinys. Informacija dažniausiai yra įdomi ir naudinga, pats naujienlaiškis nėra ilgas (aprašomas tik vienas įvykis ar produktas).
  • Lojalumas. Gavęs šiuos naujienlaiškius, jautėsi Apple klubo nariu.

Read more

2009-06-14 - No Comments!

Video naujienlaiškis

Pusė interneto mirga, jog greitai prasidės interneto video era, kita pusė - kad ši era jau prasidėjo (prisiminkime Youtube, Joost, Babelgum ar Zattoo). Aš palaikau antrą nuomonę ir manau, kad video turi ateitį ir ši ateitis turi būti daroma dabar. Todėl šios dienos idėja – naujienlaiškis su įterptu video.
Kaip turbūt daugelis žino, reklamos efektyvumas mažėja, naujienlaiškių efektyvumas beveik nulinis, todėl video naujienlaiškis kažkokiam laikui galėtų tapti šviežio oro gurkšniu e. komercijos bei reklamos srityje. Pvz. Forum cinemas (arba Cinamon) savo repertuarą galėtų siųsti video naujienlaiškio pagalba arba e. parduotuvė galėtų platinti produktų vaizdo prezentaciją.
Kai naktį užsirašiau šią mintį, galvojau, kad jį yra naują, tačiau, kaip parodo Google, tai jau sugalvojo iki manęs. Gaila, bet idėja vistiek gera.

Updated: Get Elastic e. komericjos blogas (labai rekomenduoju) parašė įdomų straipsnį apie naujienlaiškius su įterptu video – Hot Ecommerce Trend: Embedded Video in Email.