All Posts in svetainė

2010-04-20 - 4 comments

Ar tiesa, kad…

Šiandien sugalvojau vieną svetainės idėją. Manau, kad pats jos niekada neįgyvendinsiu dėl paprasčiausio tingėjimo. Idėja paprasta - sudaryti atsakymų į klausimus, kurie prasideda „Ar tiesa, kad...?“ bazę. Vieni vartotojai užduoda klausimus, kiti - atsako „taip“ arba „ne“. Negalvojau, apie idėjos įgyvendinimą, bet, manau, galima daug prigalvoti įvairiausių minčių. Be to, paieškos sistemos turėtų labai gerai tokį puslapį reitinguoti.

Klausimų pavyzdžiai:

  • Ar tiesa, kad šunis mato juodai/baltai?
  • Ar tiesa, kad tik vyrai gali būti daltonikai?
  • Ar tiesa, kad Ameriką atrado prieš Kolumbą?
  • Ar tiesa, kad sumuštinis dažniau krenta ant sviestuotos pusės?
  • Ar tiesa, kad žmogaus mėsa panaši į vištieną?

2009-10-11 - 6 comments

Apple Lietuvos internete

Jaučiu simpatiją Apple gaminiams, todėl nutariau į vieną vietą surinkti lietuviškas svetaines, kurių tematika būtų susijusi su Apple kompanija arba jų gaminiais. Nustebau, pamatęs, kad Lietuvoje nėra ką paskaityti. Neradau nei vienos nuolat atnaujinamos svetainės.

Parašykite į komentarus svetaines, kurias būtų galima paskaityti lietuvių kalba. Žemiau, svetainių sąrašas, kurį man pavyko surinkti iš atminties arba pasinaudojus paieška:

Svetainės, kurių viena iš tematikų yra Apple gaminiai:

Norėčiau, kad Lietuvoje atsirastų bent vienas padorus puslapis apie Apple tematiką. Prisidėsiu prie betkokios iniciatyvos.

2009-08-03 - 3 comments

Apie slaptažodžius

Kiekvieną kartą kai paspaudžiu slaptažodžio priminimo mygtuką ir iškart sulaukiu savo slaptažodžio e. pašte, aš pradedu abejoti duomenų saugumu.
Jei man į e. paštą atsiuntė mano nustatytą slaptažodį, reiškia slaptažodžiai duomenų bazėje saugomi be šifravimo, o tai yra nesaugu bei nepagarba vartotojams: slaptažodis ir yra tam, kad jis būtų žinomas tik žmogui, kuris jis įvedė. Todėl paprastas patarimas svetainių kūrėjams, gerbikite savo vartotojus, leiskite tik pakeisti slaptažodį, bet nesiųskite jo e. paštu.