All Posts in transportas

2010-03-19 - 5 comments

iticket.lt elektroninis bilietas

Esu iš tų žmonių, kurie ieško teisybę net jei jos nepametė. Negaliu pakęsti, kad Lietuvoje visiems nusispjauti į tai kas vyksta aplink. Įraše Ir dar kartą apie tarpmiestinius autobusus ir jų bilietus rašiau apie nemalonią situaciją. Keliaudamas tarp miestų, perku bilietus iticket.lt ir vėliau jos atspausdinu. Tačiau tą kartą bilieto neatspausdinau. Oficialioje paslaugų teikėjo puslapyje niekur nėra minima, kad bilietą būtinai reikia atspausdinti. Kadangi nebuvo aiškaus nurodymo būtinai atspausdinti bilietą, o e. laiške su e. bilietų absoliučiai nebuvo nieko parašyta, todėl vadovaudamasis funkcinio lygiavertiškumo principų bei teisėtais lūkesčiais, nes bilietas juk vadinamas elektroniniu, nutariau, kad užteks parodyti e. bilietą delninuko ekrane, tačiau klydau. Manęs neįleido į autobusą iki tol, kol nebuvo atspausdintas popierinis bilieto variantas. Read more

2009-09-15 - 1 comment.

Tarpmiestinių autobusų bilietai

Dažnai keliauju su tarpmiestiniais autobusais iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal, todėl šios dienos idėja būtent apie tai. Perkant bilietus kasoje, biliete yra nuorodomas tik išvykimo laikas, todėl daugeliui žmonių, kurie nedažnai važiuoja to maršrutu tenka klausti vairuotojo apie planuojamą atvykimo laiką. Šią informaciją būtų galima rašyti tiesiog ant bilieto, juk vistiek yra važiavimo grafikas ir daugiau mažiau yra žinomas atvyko į tam tikrą punktą laikas.
Šis mažas pakeitimas sutaupytų vairuotojo laiką ir neblaškytų dėmesio, o ir keleiviams būtų daug jaukiau važiuoti, kai jie žinotų, kad jos tam tikrų laikų pasitiks atvykimo vietoje.