2009-06-30 - No Comments!

5 priežastys, kodėl man patinka Google paieška

„Google“ paieška tapo paieškos standartu internete. Turbūt nėra puslapio, kuriuo man (ir dar daugeliui žmonių) dažniau tektų naudotis nei „Google“ paieška, todėl parašysiu 5 priežastys, kodėl jį man patinka.

1. Man daugiau nereikia kalkuliatoriaus

calc
Užtenka įvesti į paieškos laukelį matematinį uždavinį, paspausti paieškos mygtuką ir gaunamas teisingas atsakymas. Gaila, kad vis dar nesprendžia logikos uždavinių :)

2. Nereikia sukti galvos kaip teisingai rašomas žodis

mistake
Google rašybos tikrinimo programinė įranga automatiškai patikrina, ar užklausą naudoja labiausiai paplitusį rašybos variantą. Ir jei ji mano, kad gali generuoti geresnių rezultatų su kitų paieškos žodžių (žodžiais), atsiras klausimas „Galbūt jūs norėjote ieškoti“. Dažniausia spaudžiu ant nuorodos ir randu būtent tai ko reikėjo.

3. Dydžių, valiutų ir t.t konvertavimas vyksta tiesiog per paiešką

conv
Dažnai naudoju konvertavimą tarp įvairių matavimo vienetų: aukštis, svoris, tūris bei daugelio kitų. Tiesiog įvedu norimą konvertavimo užklausą į paieškos laukelį ir gaunu rezultatą. Taip pat kartais reikia sužinoti santykį tarp valiutų.

4. Apibrėžimai po ranką

define
Dabar nebūtina turėti po ranką žodyno ar ieškotis tarp Vikipedijos straipsnių apibrėžimo, viskas po ranką. Norėdami peržiūrėti įvairių apibrėžimų iš įvairių šaltinių internete, reikia įvesti „define:“ , po to žodį ar frazę.

5. Paieška tarp lietuviškų puslapių

lt
„Google“ suteikia galimybę atlikti paiešką tik tarp lietuviškų puslapių. Be to, galima atlikti paiešką visame internete tik tų parduotuvių ir įmonių iš konkrečios apylinkės. Tam tereikia įtraukti miestą arba pašto indeksą į paieškos užklausą ir „Google“ ras tinkamus rezultatus iš pasirinkto regiono su nuorodomis į recenzijas, kryptys ar kitą informaciją.

Published by: Igor in Elektroninė erdvė, Me, Myself And I

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.