2009-11-20 - No Comments!

Dovanų idėjos

Gifts allow us to demonstrate exactly how little we know about a person.
Dr. House

Mėgstu gauti dovanas ir mėgstu jas dovanoti, tačiau labai dažnai nežinau ką būtent padovanoti, todėl tenka kreiptis į patį žmogų ar jo draugus pažįstamų su klausimu apie dovaną. Ar jums taip būna?

Šiandien nutariau surašyti labiausiai įsimintinas dovanotas ar gautas dovanas:

  • Dienos programa. Žmogui dovanojamas veiksmų planas ir būtinos plano detalės: pvz. bilietas į kiną, 5 lt moneta kavai, kvietimas į parodą ir t. t. Dovana susideda iš daug mažų dovanų teikiančių džiaugsmą. Galima šią dovaną modifikuoti į mėnesio programą, kai žmogui kasdien reikėtų kažką nuveikti ar padaryti.
  • Norų kuponai. Dar vieną dovana susidedantį iš kitų mažučių dovanų. Žmogui įteikiami norų kuponai, kurie gali būti panaudoti bet kada kai panorės. Nereikia painioti su dovanų kuponais. Pvz.: kuponas „Pietūs šaunioje kompanijoje“ reikštų, kad kai žmogus gavęs kuponą, norės juo pasinaudoti, jis turės pasakyti dovanojusiam, kad norėtų, kad būtų įgyvendintas šis noras ir žmogus padovanojęs kuponą organizuoja pietus šaunioje kompanijoje. Kaip alternatyva, padovanoti vieną norą.
  • Interneto adresas. Užregistruoti žmogaus vardu interneto adresą ir tuo adresu patalpinti sveikinimą, nuotraukas ar bet ką kitą kas šaus į galvą.
  • Asmeninė knyga. Parašyti trumpą pasakojimą apie žmogų ir apipavidalinti kaip knygą.
  • Palinkėjimų akvariumas. Sakoma, kad geriausia dovana yra malonus žodis, todėl ši dovana būtent tokiems žmonės. Į akvariumą ar kitą indą/dėžutę yra surašomi įvairiausi palinkėjimai. Kiekvienas ant atskiro popieriuko. Žmogus, gavęs tokia dovana, gali iškart peržiūrėti visus palinkėjimus, o gali žiūrėti kasdien.

Kokios dovanos jums labiausiai įsiminė?

Published by: Igor in Idėjos į geras rankas

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.