2011-07-14 - 5 comments

Failų grupavimas

Kasdienėje veikloje dažnai naudoju Adobe Photoshop ir esu pripratęs panašius elementus grupuoti (Layer → Group Layers arba tiesiog Ctrl+G). Tokį pat elgesio šabloną naudoju ir dirbdamas su failais – panašius arba susijusius failus grupuoju įkeldamas į atitinkamus katalogus. Bet pastarasis procesas, palyginus su sluoksnių grupavimu Photoshop aplinkoje, yra šiek tiek komplikuotas: reikia sukurti katalogą ir tada ten perkelti pasirinktus failus. Norėtųsi tiesiog pažymėti failus ir paspausti  Ctrl+G arba iš iššokančio meniu pasirinkti punktą Group. Kažką panašaus jau turi iOS ir Mac OS X Lion, bet šiose sistemose gali būti grupuojamos tik programos. Norėčiau, kad tai būtų pritaikyta ir failams. Ką manote?

Published by: Igor in Idėjos į geras rankas

Comments

praeivis
2011-07-14 at 15:14

O kur paskui tas grupes atvaizduoti ir kuo tai skirsis nuo katalogų? :-/
O šiaip manau įmanoma nesunkiai realizuoti, kad paspaudus Ctrl+G iššoktu langas klausiantis kaip užvadinti šią grupę ir visi pažymėti failai būtų įkelti į naujai sukurtą katalogą, kurį savo malonumui galite vadinti grupe :)

  Igor
  2011-07-15 at 23:25

  Taip, norėčiau, kad būtų sukuriamas katalogas ir visi pažymėti failai perkeliami į vidų. Kaip tai nesunkiai realizuoti?

   praeivis
   2011-07-17 at 10:49

   Konkretaus sprendimo nepateiksiu kadangi man tokio poreikio nėra, bet jeigu paprašysite žmogaus nusimanančio PowerShell programavime jis tai turėtu parašyti per keletą minučių :)

Vismantas
2011-07-16 at 00:21

Pažiūrėk šitą klipuką, gal dar daugiau idėjų kils :) Čia visiškai 3d darbalaukis

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.