2010-04-15 - No Comments!

Informacinės rodyklės 2.0


Šiuo metu vyksta Jaunųjų Liberalų Aljansas (JLA) konkursas „Idėja Vilniui!“. Nutariau sudalyvauti ir pasiūlyti savo idėją Vilniui. Būtent Vilniui, nes patys JLA man didelės simpatijos nekelia.
Visame Vilniaus senamiestyje yra išdėstytos informacinės rodyklės (žr. pavyzdį aukščiau). Kadangi objektai rodomi rodyklėse dažnai būna neaktualūs, todėl siūlau šiek tiek patobulinti šias rodykles ir gyventojams bei miesto svečiams leisti pasiūlyti kokiomis nuorodomis papildyti ar kokias nuorodas pašalinti bei kur reikėtų išdėstyti naujas informacines rodykles ir kurias pašalinti kaip nereikalingas. Tai padaryti pakankamai nesunku. Pvz. savivaldybės ar kitos institucijos puslapyje įdėti pasiūlymų formą, o ant kiekvienos informacinės rodyklės stulpo keliomis kalbomis paprašyti padėti tobulinti šias rodykles.

Kodėl tai reikalinga? Pirmiausia, kaip ir minėjau, dažniausiai rodyklės yra neaktualios, nes ieškai kito objekto. Be to, šios rodyklės yra šalia, bet ne žmonių masių judėjimo kelyje, todėl jos nėra efektyviai išnaudojamos (pvz. kaip kelio eismo ženklai). Dar viena priežastis - toks projektas beveik nekainuotų, tačiau turėtų ilgalaikę reikšmę. Galiausiai, svarbesniems miesto darbams galima būtų paskirti žmones, kurie priežiūri šias rodykles.

Published by: Igor in Idėjos į geras rankas

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.