2011-05-17 - 6 comments

iTunes ir žymos

Everyone who's competing with Apple in hardware or software should be using "No need for iTunes" as their lead competitive advantage.

Aš, kaip turbūt ir daugelis Apple kompiuterius naudojančių žmonių, beveik kasdien susiduriu su iTunes. Jos pagalba siunčiuosi ir klausaus muziką ar podcast, žiūriu lekcijas iš iTunes U, atsisiunčiu iPhone programų atnaujinimus ir t.t. ir panašiai. Kas kartą kai tenka naudotis šią programą jaučiu visą jausmų spektrą: pyktį dėl apkrautos vartotojo sąsajos, savotišką pagarbą, nes būtent iTunes pagalba išmokau patogiai sutvarkyti muzikos biblioteką, meilę dėl fantastiškų lekcijų ir podcast ir t.t. Iš esmės, jei kas leistų, jau senai sunaikinčiau iTunes tokiame pavidale kaip yra dabar ir išskirčiau svarbiausias funkcijas į keletą smulkesnių programų, bet, deja, tenka naudotis būtent tuo kas yra. Bet kuriuo atveju, šiek tiek nuklydau į laukus, šis įrašas ne apie tai.

Dabartiniame iTunes variante man labai trūksta paprasto dalyko - žymų. Vietoje, mano manymu, nereikalingo Grouping lauko, įdėčiau Žymų lauką (Grouping pavadinimas galėtų net išlikti), kuris leistų sudaryti tokį dalyką kaip Žymų debesis. Pvz., kaip Stereomood. Ką manote?

Comments

Tomas
2011-05-17 at 17:52

lekcija – paskaita

  Igor
  2011-05-17 at 18:08

  Dėkui, malonu, kad taisote.
  Šiaip, šiame žodyje nieko blogo nematau.
  Aišku, VLKK sako, kad žodis lekcija vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė, vietoj kurios teikiamas lietuviškas atitikmuo paskaita, bet čia vienas iš tų atvejų, kada nesutinku su komisijos nuomone :)

Adomas
2011-05-17 at 18:54

Konceptualiai žiūrint šitą pačią funkciją jau atlieka grojaraščiai.

Tomas
2011-05-18 at 00:03

Na taip, tiesiog kilo asociacija su žodžiu „kvescionuoti” ir panašiai:)
Bet grįžtu prie temos:)) Aš irgi porą kartų pasigedau žymų, bet visiškai tiko ir grojaraščiai. Įdomus variantas būtų, jei leistų pasirinkti groti dainas iš kelių grojaraščių, tada dar labiau supaprastėtų dainų grupavimas.

O dėl citatos. Seniau keikiau iPhone ir iTunes dėl to, kad be pastarojo nei dainų, nei filmų į telefoną įsikelt neįmanoma. O dabar taip pripratau prie iTunes, kad net nevisai sutinku su citatos autoriumi. Netgi visai smagu būtų, jei Android telefonus būtų galima sinchronizuoti su iTunes (o gal jau galima?) :)

  Igor
  2011-05-23 at 09:30

  P.S. Žodis „kvestionuoti“ yra vartotinas tarptautinis žodis :)

Igor
2011-05-18 at 09:23

Dabar tenkinuosi Smart Playlist funkcionalumu, tačiau užknisa kiekvieną kartą nustatyti grojaraščio parametrus. Pvz. vakare noriu pasiklausyti atpalaiduojančios muzikos, tai turiu kurti naują grojaraštį, kuris atrinktų visus įrašus, kurie turi relax žodį Grouping lauke.

Taip, aš galėčiau iškart sukurti dažniausiai naudojamus grojaraščius, bet jų būtų žymiai mažiau nei mano naudojamų žymų Grouping lauke. O turint žymų debesį, galima keliais paspaudimais paleisti akimirką atitinkančią muziką.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.