2010-04-28 - 4 comments

Nakties režimas

Galima suformuluoti Merfio dėsnį: jei vakare pamiršote išjungti mobiliojo telefono skambutį, kas nors būtinai paskambins kai Jūs miegosite.
Tiesą sakant, nesuprantu, kodėl mobilieji telefonai turi Airplain Mode, bet net neturi nakties režimo. Pvz. įjungus šį režimą, būtų automatiškai po nustatytos valandos išjungiami visi garsai išskyrus žadintuvo, o iš ryto - automatiškai įjungiami. Šis režimas galėtų būti konfigūruojamas analogiškai kaip žadintuvas.

Iš esmės, rašydamas šį įrašą galvojau apie kažkokį automatinį sprendimą - taisyklių rinkinį, kuris padėtų nustatyti garso išjungimą/įjungimą priklausomai nuo savaitės dienos, laiko, noro, kad vibruotų ar ne, ir kitų dalykų.

Published by: Igor in Idėjos į geras rankas

Comments

Dalius
2010-04-28 at 15:08

Nokia turi Silent Mode’ą, kurį įjungus nieko negirdėsi, o žadintuvas veiks. Dėl automatizavimo – jo nėra, bet jei reiktų pasidaryčiau.

  Igor
  2010-04-28 at 15:36

  iPhone turi irgi Silent mode ir pakankamai lengvai įjungiamas, tik man trūksta automatizuoto dalyko, nes kiekvieną vakarą išjunginėti garsą, o iš ryto – įjunginėti, yra nepatogu. Nesvarbu, kad mygtukas yra ant iPhone korpuso, tiesiog norėtųsi užstatyti ir pamiršti.

Algirdas
2010-04-28 at 15:36

Tai koks tau skirtumas Air plain mode ar Silent mode jei tu visvien nenori kalbėtis? Tiesiog ryte gausi sms iš operatoriaus, kad kažkas skambino (visi turi tokią paslaugą) SMS iš kitų žmonių taip pat ateis.

  Igor
  2010-04-28 at 15:37

  Man beveik nėra jokio skirtumo. Aišku, garso išjungimas yra geresnis sprendimas nei visiškas telefono išjungimas, pvz. išjungus garsą galima orientuotis pagal vibravimą.

  Žodžiu, aš kaip visada už galimybę rinktis. Noriu automatizuoto dalyko, kuris valdytų garso ar telefono išjungimą/įjungimą priklausomai nuo laiko.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.