2009-11-05 - 6 comments

Paprastesnis klubinis gyvenimas

Nesu užkietėjęs klubinėtojas, bet naktiniuose klubuose kartais apsilankau. Erzina vienas dalykas - nėra galimybės kur nors saugiai pasidėti daiktus. Tikrai, su mielu noru kur nors palikčiau kišenių turinį (raktai, mobilus telefonas, smulkus pinigai, piniginė ir t. t.) ir linksminčiausi negalvodamas nei apie mano kišenių turinio saugumą, nei apie kišenių svorį. Aišku, atsirastų problemos: jei aš palikčiau laikymo kameroje piniginę, kaip sumokėčiau už gerimus arba koks turėtų būti raktas nuo kameros, kad jo nepamesčiau ir t. t.

Problemos sprendžiamos gan banaliai. Tikriausiai, kiekvienas yra matęs vienkartinio naudojimo apyrankes, kurias plačiai naudojamos daugelyje vietų. Ant jų būti galima spausdinti brūkšninius kodus, kurie identifikuotų lankytoją. T.y. įeinant į klubą, ant rankos būtų uždedama apyrankė, kurį tarnautų ir kaip kreditinė kortelė, ir kaip raktas nuo daiktų laikymo kameros. BAR kodų sistemos puikiai veikia bibliotekose, parduotuvėse, renginiuose ir t. t.

Pavyzdžiui, kiekvieną kartą kai nori nusipirkti gerimą, nereikėtų ieškoti pinigų, užtektų leisti barmenui nuskaityti  brūkšninį kodą, o sumokėti galėtum prieš išeinant. Apsaugai nuo sūkčiavimo, kiekvienas vartotojas turėtų kažkokią kredito ribą, kurį kartu būtų bauda už „pamesta“ apyrankę. Panašiai būtų ir su laikymo kameromis: nuskaito apyrankę, padeda daktus į kamerą bei susieja apyrankės kodą su kameros kodu. Kai ateini pasiimti daiktų, nuskaito apyrankę ir kompiuteris parodo, kurį kamera tau priskirta.

Be to, tokios apyrankės padėtų rinkti papildomą informaciją: kiek vartotojų ateina į klubą, bet nieko neperka prie baro, kada daugiausia ateina/išeina žmonių ir t. t.

Ką manote? Ar toks variantas pavyktų Lietuvos klubuose?

Published by: Igor in Idėjos į geras rankas

Comments

ккк
2009-11-06 at 00:19

хорошая идея. только кто захочет выложить немалую сумму на Необязательные навороты.

  Igor
  2009-11-06 at 00:49

  Согласен, однако эти навороты принесли бы пользу клубу. Главное ими правильно распорядиться.

  Например, по-моему, не один клуб в Литве не знает «повадок» своих посетителей. Запись и анализ действий посетителей дали бы ценную информацию и помогли бы улучшить услуги.

ккк
2009-11-08 at 00:43

Если я не ошибаюсь – у Метелицы была уже такая система карточек. Сомневаюсь, что они сильно анализировали данные, а тем более подстраивали услуги под результаты анализа. Хотя, клиентам удбонее – это да.

  Igor
  2009-11-09 at 13:29

  Если не анализировали, то, что я могу сказать, – дурачьё. Информация о клиентах это путь к удаче.
  Вот например, я часто заказываю пицу по телефону 1882. Один раз при заказе сказал им свой адрес, они наверное, его привязали к моему номеру телефона, и теперь каждый раз меня спрашивают по моему адресу привезти или нет, а это значит, что не надо тратить каждый раз время на диктование адреса и заказ принимают в течении 1-2 минут.

Fenixoid
2009-11-19 at 16:34

Taigi senas bajeris sitame kraste, tik su kortele, iseidamas susimoki :)

  Igor
  2009-11-19 at 23:39

  Tame ir esmė – kortelė gali būti pamesta, o vat apyrankę nespecialiai sunku pamesti.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.