2009-07-07 - No Comments!

TV

TV žiūriu rėtai, nes nieko gero nerodo, bet vakar buvo proto išeiginė, todėl žiūrėjau. Matyt, per daug prisižiūrėjau TV, šiandien į galvą šauna crazy mintis. Pirmiausia, nors TV rodo virš 50 kanalų, bet kaip visada neradau ką žiūrėti, o kadangi vistiek neturėjau ką veikti, žiūrėjau kanalus iš eilės. Ačiū Dievui, kažkas sugalvojo CS funkciją, kurį perjungia kanalus kas sekundę automatiškai. Dar galėtų kas nors sugalvoti Random channel funkciją, kad likimas nuspręstų ką tu turi šiandien žiūrėti. Arba norėčiau šautuvo (kaip anksciau buvo, kai reikėjo šaudyti antytes), kuriuo gaiduką paspaudus persijungtų kanalas į sekantį arba jei keletą kartų paspaudi tai perjungtų į atsitiktinį kanalą (gal Lebedevui pasiūlyti?). Kitos idėjos yra paprastesnės. Jas nusiūnčiau į TV24:

  1. Atsitiktinio kanalo atvaizdavimas. Kartais sėdi namie ir tiesiog nerandi ką pažiūrėti, tada tiesiog paspaudi mygtuką "Atsitiktinis kanalas" ir "likimas" pasako ką tau reikėtų žiūrėti. Kaip papildoma galimybė, galėtų būti funkciją pasirinkti kanalą iš dviejų (atstoja monetos metimą).
  2. Automatinis tinklelio pasiūlymas. Dažnai tingisi ieškoti tarp kanalų ką galima būtų pažiūrėti, todėl sistema galėtų pasiūlyti pagal tam tikrus kriterijus (suprantamos kalbos, pomėgiai, amžius, lytis, mėgstami kanalai ir t.t.) sudarytą tinklelį.

Iš TV24 gavau atsakymą:

Labai ačiū už pasiūlymus! Pagalvosiu, kaip ir kada juos realizuoti.

Tikiuosi taip ir bus. Ir kad atsakymas nebuvo tik mandagumas :)

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.